AdorePen | RemaDays 2020, Varšava

Firma působí na českém trhu s reklamními propiskami již od roku 2002, v průběhu let se stala významným dodavatelem propisek pro reklamní agentury a velkoobchody kancelářským zbožím. V roce 2020 se prezentovala na mezinárodním veletrhu RemaDays ve Varšavě s koncepcí Eko-friendly produktů.

Popis projektu

Úkol:
Realizace malého výstavního stánku (kóje 3×4 m) s využitím prvků ze stánku na veletrhu PSI 2020. Instalace jen ve 2-3 lidech.
Řešení: 
Pro zvýšení efektu se domluvila spolupráce se sousedním stánkem, sladění stylu prezentace (společný travní koberec) a odstranění jedné boční stěny. Tímto bylo docíleno efektu polootevřeného prostoru, navzdory původní „uzavřené dispozici“. Na stánek byla využita samonosná maketa dubu, tesané stolky na produkty a další prvky z původního stánku, podporující smysly jako je „zrak“, „vůně“, „čich“ a „hmat“.
Efekt realizace:
Navzdory uzavřené dispozici malého stánku typu „kóje“, se podařilo vytvořit efekt polootevřeného prostoru a prezentace si vysloužila, stejně jako na PSI 2020, velkou oblibu jak u návštěvníků, tak u samotných vystavovatelů.

27

je počet států EU