SolarCenter | ForArch 2008

Firma zabývající se od roku 2007 solárními technologiemi. V období největšího rozkvětu se umístila v TOP 3 na světě mezi dodavateli solárních technologií.
V roce 2008 se poprvé představila na pražském veletrhu ForArch s unikátním výstavním stánkem, jenž získal od pořadatele veletrhu čestné uznání TOP EXPO za nápadité řešení. Tento stánek byl následně ještě několikrát použit na dalších veletrzích.

Popis projektu

Úkol:
Návrh, vizualizace a následná realizace netradičního výstavního stánku tak, aby byla jeho instalace na místě možná ve 2-3 lidech.
Řešení: 
Otevřený průchozí prostor s centrálním barem (sloužícím zároveň jako info centrum), nad kterým se vznášelo masivní nafukovací slunce.
Jediné stavební prvky stánku byly: originálně potištěný koberec, barový pult s židlemi a pohodlnými sedacími polštáři „Wegetty“, nafukovací slunce a vystavené prezentované technologie. Pro znásobení efektu procházela výstavní halu hosteska se „slunečním“ bodypaintingem.
Efekt realizace:
Pro návštěvníky se takovýto netradiční a výrazný stánek stal „meeting-pointem“ na veletrhu, strhl na sebe maximální pozornost a pomohl propagovat nově vzniklou společnost na maximální možné úrovni.
Následné využití:
Takto koncipovaný stánek jsme následně stavěli na dalších veletrzích SHK Brno 2009 a ForArch 2009.

2008

OCENĚNÍ TOP EXPO